Filtruj według

Wysokość

Wysokość

Szerokość

Szerokość

Kolor

Kolor

Profil

Profil

Uszczelki samoprzylepne Silikon

Uszczelka samoprzylepna silikonowa składa się z odcinka materiału silikonowego, warstwy kleju i taśmy zabezpieczającej. Całość jest zawinięta w rolkę.

Silikon to polimer krzemowy, który charakteryzuje się - oprócz niepalności - także dużą odpornością na wysokie temperatury i różne substancje chemiczne, a także niezmiennością pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. Ma też dobre właściwości elektroizolacyjne. Z silikonów robi się nie tylko wszelkiego rodzaju uszczelnienia, ale także jest to składnik lakierów i żywic. Ma szerokie zastosowanie w medycynie, przemyśle kosmetycznym i spożywczym. To z niego robi się implanty, szereg produktów kosmetycznych, jak: odżywki do włosów, balsamy do ciała, czy fluidy koloryzujące do twarzy. W styczności z materią organiczną pozostaje niezmieniony w swoich właściwościach i strukturze – stąd szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym.

Uszczelki samoprzylepne silikonowe z naszego sklepu sprawdzą się w gospodarstwach domowych, w urządzeniach produkcyjnych, np. przemyśle farmaceutycznym, alkoholowym lub mleczarskim, jako element wykończenia w urządzeniach do przetwórstwa spożywczego, czy w urządzeniach medycznych. Sprawdzą się też w innych branżach, np. budowlanej, czy motoryzacyjnej.

Oferujemy również samoprzylepne uszczelki silikonowe w wersji z certyfikatem FDA, który potwierdza możliwość stosowania uszczelki do kontaktu z żywnością lub farmaceutykami. W takim przypadku prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w celu przedstawienia oferty.


Pobierz: Karta techniczna uszczelek silikonowych

Jest 12 produktów(y).

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry