Uszczelki wg zastosowań

Uszczelki samoprzylepne podzielono na grupy według zastosowań. Sądzimy, że jest to najprostszy sposób, który ułatwi odnalezienie potrzebnego produktu. Mamy więc kategorię uszczelek uniwersalnych, do okien i drzwi, olejoodpornych, odpornych na wysokie temperatury i przeciwpożarowych (pęczniejących). Jest to podział umowny, gdyż wiele uszczelek może mieć potencjalnie różne zastosowania. Ta sama uszczelka może być wykorzystywana na produkcji, w sprzęcie rolniczym lub urządzeniu kolejowym. Wszystko zależy od wyobraźni konstruktorów. 

Uszczelki uniwersalne, to grupa produktów najbardziej popularnych i o potencjalnie bardzo szerokim wachlarzu zainteresowań. Dział uszczelek do okien i drzwi – jak sama nazwa wskazuje – skupia się na produktach dedykowanych uszczelnieniu różnych ciągów komunikacyjnych. Kategoria uszczelek olejoodpornych zawiera różne produkty neoprenowe, które stosuje się w trudnych warunkach. Dział uszczelek odpornych na wysokie temperatury zawiera produkty na bazie teflonu, a pod hasłem uszczelek przeciwpożarowych kryją się produkty na bazie grafitu, który ma właściwości pęczniejące.

Aby uzyskać dokładniejsze informacje, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi. Zapytania można zgłaszać telefonicznie, osobiście – w siedzibie firmy jak i przez e-mail. Dobra obsługa klienta wyróżnia nas wśród konkurencji!

Jest 96 produktów(y).

Pokazano 1-96 z 129 pozycji

Aktywne filtry